Narodowy Program Foresight - wdrożenie wyników
Zaproszenie do składania ofert PDF Drukuj
wtorek, 15 stycznia 2013 17:28

Główny Instytut Górnictwa w ramach przedsięwzięcia pn.: „Narodowego Programu Foresight - wdrożenie wyników” zaprasza ekspertów do składania ofert na wykonanie opracowania eksperckiego pn.: Model matematyczno-statystyczno-ekonometryczny służący prognozowaniu i wyznaczaniu trendów zmian w sferze badawczo-rozwojowej i innowacji (B+R+I) w ujęciu regionalnym i krajowym w postaci algorytmów.

Termin składania ofert: do dn. 18.01.2013 r. do godz. 15:00.

Ofertę należy przesłać na adres: Małgorzata Kantor, Główny Instytut Górnictwa, Plac Gwarków 1, 40-166 Katowice lub elektronicznie na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Materiały do pobrania:

Zaproszenie do składania ofert

Załącznik nr 1 Formularz ofertowy

 

 
Zaproszenie do składania ofert PDF Drukuj
poniedziałek, 19 listopada 2012 08:44

Społeczna Akademia Nauk w ramach „Narodowego Programu Foresight - wdrożenie wyników” zaprasza ekspertów do udziału w warsztatach i konsultacjach z zakresu mapowania technologii w ramach sześciu obszarów technologicznych. Szczegóły  do pobrania.

 
Wywiady telefoniczne PDF Drukuj
poniedziałek, 01 października 2012 09:02

Uprzejmie informujemy, że prowadzone są wywiady telefoniczne, których celem jest zweryfikowanie wyników dotychczasowych prac, mających na celu określenie i dokonanie oceny powiązań rezultatów projektu Narodowy Program Foresight „Polska 2020”, realizowanego w latach 2007 - 2009, z zapisami dokumentów strategicznych i operacyjnych, dotyczącymi rozwoju kraju, regionów oraz wybranych sektorów i branż gospodarczych.

Respondenci to osoby posiadające wiedzę i doświadczenie m.in. w zakresie programowania strategicznego na szczeblu krajowym, regionalnym i lokalnym.

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 8 z 10

 

logo-leftlogo-right

MNiSW

 

gig

 

lodz

 

pb