Narodowy Program Foresight - wdrożenie wyników
Spotkanie warsztatowe PDF Drukuj
piątek, 28 września 2012 00:00

Społeczna Akademia Nauk - Instytut Badań nad Przedsiębiorczością i Rozwojem Ekonomicznym EEDRI w imieniu Konsorcjum realizującego projekt pn. Narodowy Program Foresight - wdrożenie wyników zaprasza do udziału w jednodniowym spotkaniu warsztatowym: Założenia analizy systemowej. Eksperckie seminarium konsultacyjne.

Seminarium odbędzie się 5 października 2012 r. w filii Społecznej Akademii Nauk w Warszawie przy ul. Łuckiej 11 w godz. 11.00-16.00.

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium konsultacyjnym proszone są o kontakt drogą elektroniczną na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Celem warsztatów jest weryfikacja założeń analizy systemowej pod kątem adekwatności do założonych celów, spójności i wykonalności.

Program spotkania: do pobrania.

 
Wybrano wykonawcę usługi PDF Drukuj
środa, 26 września 2012 00:00

Informujemy, że wybrany został wykonawca usługi eksperckiej polegającej na przygotowaniu opinii dotyczącej Założeń analizy systemowej.

 
Zaproszenie do składania ofert PDF Drukuj
czwartek, 20 września 2012 14:37

Zapraszamy do składania ofert na wykonanie usługi polegającej na przygotowaniu opinii dotyczącej Założeń analizy systemowej.

Szczegóły zaproszenia do pobrania.

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 9 z 10

 

logo-leftlogo-right

MNiSW

 

gig

 

lodz

 

pb